Hakkımızda

Edinmiş olduğumuz misyon siz değerli müşterilerimize kolaylık ve daha ileri teknolojiler yolunda yardımcı ve yanınızda olmaktır.
Biset Yazılım Ekibi
Bilişim Vadisi Ofisi

1C:Enterprise uygulama platformu Asya, Orta Doğu, Avrupa, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika'dan 95 ülkede uygulanmaktadır.

Şirketimiz

Biset Yazılım‘ın temelleri 2011 yılında İstanbul’da atıldı. Bilişim Vadisi Teknopark’da faaliyet göstermekteyiz. Şirketimiz, gün geçtikçe hizmet yelpazesini genişleterek ticari yazılım üretimi ve geliştirmeci olarak devam etmiştir. Muhasebe programları, ERP, CRM, Basit Üretim tesisleri için otomasyon geliştirip güzel projelere imza atmıştır.

Türkiye’deki kalıplaşmış yazılım şirketlerinin aksine, yeni, çağdaş bir hizmet anlayışına bağlı kalarak başta bayi statüsünde progam satışı ve desteği gerçekleştiren firmalara ve bu yazılımları satın alarak kullanan firmalara yepyeni bir hizmet anlayışı getirmek istemekteyiz. Sunmuş olduğumuz ürünler; Türkiye’de kullanılan yazılımların aksine açık kaynak kodludur. Böylelikle yazılım satışı gerçekleştiren firmaların sadece pazarlama şirketi şeklinden çıkartıp şu anda Türkiye’de ÇÖZÜM ORTAĞI olarak sayıları az olan yazılım şirketleri seviyesine ulaşmalarını hedeflemekteyiz. Ürünlerimizi kullanan firmalar ise programda istemiş oldukları her türlü değişikliği ister kendi imkanlarıyla ister herhangi bir bayii yardımıyla Türkiye’de normal olarak algılanan geliştirme süre ve fiyatlarının çok ama çok altında sahip olmalarına imkan sunuyoruz.

of AM LAW 100 Firms
of Fortune 100 Companies
of Fortune 100 Companies

İş Planı Danışmanı mı arıyorsunuz?