BS11 Brode Üretim ERP

brodeüretim

BS11 Brode Üretim ERP

Üretim, fabrika veya imalat atölyesine sahip olup belirli hammaddeleri belirli işlemlerden geçirerek bir mamül üreten işletmelerin yaptıkları işlemdir. Farklı sektörlerde farklı üretim metodolojileri kullanılabilmekle ve birlikte standart oluşmuş bir üretim yapısı da bulunmaktadır. Üretim yönetimi ile zamandan ve maliyetlerinizinden tasarruf edebilirsiniz.

İşletmelerin yeteneklerini değerlendirmelerine yardımcı oluyoruz ve ekibin yeteneklerini ve kaynaklarını en verimli şekilde kullanan yeni bir üretim ERP sunuyoruz.

BS11 BRODE ÜRETİM ERP ÖZELLİKLERİ

İşinizi istediğiniz kadar çok veya az çalışmanıza izin veren gelir getirici bir varlığa dönüştürebilirsiniz.

İş Planı & Strateji

Müşterilerimiz, onlara sunduğumuz olanaklardan çok şaşırmaktadır; kutunun dışında düşünerek, heyecan verici yeni girişimler sunuyoruz. Programın Özellikleri:

 • Sipariş girişleri ve onaylama
 • İş emirleri ve boyahane etiketi,
 • Üretime alma ve anlık üretim bilgisi,
 • Desenlere göre maliyet hesaplama,
 • Fason, Kesim gönderim modülleri,
 • Makine verimlilik, randıman ölçme,

Üretim planlama ve radımanlar

Hammadde takibini barkodlu olarak yapmaktadır. Ayıca hammaddeleri sarf miktarlarına göre stoktan kontrol eder. Desen-Varyant bazında sarf miktarlarını görebilir ve ona göre depodan hammadde çıkartır.

Anlık olarak üretimi takip eder, hangi sipariş nerede ? sorusunu cevaplar. Randıman raporu sunar. Fason, Kesim veya Boyahaneye gönderilen kuponları detaylı olarak dakika dakika görebilir. Tambura gelen malları katlama makinası ile entegre yazılım ile el değmeden metre bilgisini verir.

Sevkiyatta çuvallama yapar, ihracat için gerekli tüm çıktıları hazırlar. Çuval etiketi, çuval içeriği ve invoiceler hazırlar. Müşteri, ülke, desen, varyant ve fiyat filtelerini kullanarak istediğiniz desenin fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

BS11 Üretim ERP özellikleri

Gelişmiş Reçete: Gelişmiş Üretim Yönetimi modülü üzerinden tanımlanan reçeteler ile üretim işlemine giren, çıkan, fire verilen, yarı mamül olarak çıkan malzemelerin miktarları formüllerle belirlenebilir.

 • Her bir sipariş alınan malzeme için üretim emri ve bu üretim emrinde seçilen reçeteye bağlı olarak hangi iş istasyonunda hangi operasyonun hangi malzemelere uygulanacağını bildiren alt iş emirleri otomatik olarak tanımlanabilir.
 • Ön muhasebe sistemi üzerinden aldığınız siparişler ile entegrasyon sağlanmıştır. Alınan siparişler üzerinden direkt üretim emirleri verilebilir ve sipariş listesinden ilgili üretimin durumu anlık takip edilebilir. Üretim esnasında operatörler üretim işleminin hangi müşteri siparişi için olduğunu takip edebilirler.
 • Üretim Emri, İş Emri ve Üretim Reçetesi bazında maliyet analizi yapılabilir. Tanımlanan maliyet atamalarına göre mamül maliyetine istasyonların amortisman maliyetleri, elektrik harcamaları, gaz harcamaları, çalıştıkları süre için operatör maliyetleri gibi farklı maliyetler eklenerek maliyet analiz raporu alınabilir.
 • İmalathanede veya fabrikada bulunan tezgahlar ve makineler için iş istasyonu tanımı, personeller için operatör tanımı, yapılan işlemler için operasyon tanımı, operasyonların sıralamasını belirtmek üzere rota tanımı, operasyonlar üzerinde yapılacak olan kalite kontrol kartları ve kalite kontrol fiş tanımları gelişmiş üretim modülü içinde tanımlanabilir.
 • İş istasyonlarında çalışan operatörlerin (personeller) yaptıkları işlem girişleri sonrası hem iş emirlerinin durumu, hem üretim emrinin durumu, hep ilgili sipariş üzerinden durum takip edilebilir. Bu işlemler sonrası barkod etiket basımı yapılabilir ve istenirse operatör performansları takip edilebilir.

Araştırma ve Analiz

Nasıl yardımcı olabilirim?

Eğer bir sorunuz var ise bizimle WhatsApp danışma hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Demo talep edin veya +90 850 304 5102 nolu telefonu arayın.