Ev Tekstili Mağazası Yazılımı

Nasıl yardımcı olabilirim?

Eğer bir sorunuz var ise bizimle WhatsApp danışma hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Barkodlu satış programları ne işe yarar? Tekstil ve ev tekstili ürünleri barkodlu toptan ve perakende satışlar gerçekleştiriyorsanız günlük satış süreciniz ile müşteri yönetiminin her aşamasını satın almadan kasaya kadar en pratik şekilde takip etmek için barkodlu satış programları kullanabilirsiniz.

Barkodlu satış programları ne işe yarar? Tekstil ve ev tekstili ürünleri barkodlu toptan ve perakende satışlar gerçekleştiriyorsanız günlük satış süreciniz ile müşteri yönetiminin her aşamasını satın almadan kasaya kadar en pratik şekilde takip etmek için barkodlu satış programları kullanabilirsiniz.

KONSOLİDE TAKİP

Birden fazla şirketin depo ve mazağa stokların güncel durumu online izlenmesi.
Firmalar arasında yapılan ticari işlemler ile ilgili verilerin çift işlenmemesi.
Firmaya göre kullanıcı izinlerin kısıtlaması.
Yöneticilere konsolide raporlar .

Konsolide Takip
Stok Yönetimi
Ürün ve Danışmanlık
Finans Yönetimi
Müşteri Bekletmeme
Sevkiyat & Lojistik

Strateji ve Planlama

Ev Tekstil Yazılım programlarımız size şunları sağlayacaktır:

  • Barkodlu ürün kabul işlemleri.Çuval bazlı stok takibi. Kap bazlı ürün adetsel takip. Metre küp ve kilo bazlı stok takibi. Kap, çuval veya adet olarak ürün çıkışı.
  • Stokları asgari seviye yönetimi. Tedarikçi firmalara sipariş takibi. Gelen ürünlerin kontrolü ve ürün barkodlama.
  • Depolar Arası Sevkiyat Mağaza ürün ihtiyaç belirlenmesi. İç sipariş oluşturması. İç sipariş onay sistemi. Depo ve mağaza arasında ürün sevkiyatı.

  • Mağaza Zincir Yönetimi. Barkodlu satış. Mobil cihazlar/El terminali ile satış. Mağazalar arasında ürün transfer. Fiyatlar yönetimi. Online stok takibi.

  • Satış Yönetimi. Mağaza toptan satış takibi. Satılan ürünlerin detaylı takip; Sipariş takibi. Günlük kasa takibi. Dönemsel satışlar raporlar.Satış eleman bazlı satış takibi.

  • El Terminali ve Barkod, müşteri siparişi ve hızlı satış.
    Ürün giriş/çıkış. Depo/mağaza arası transfer. Sayım fişleri, barkod etiketi yazdırma. Çuval barkodu, koli barkodu vs.

Strateji Geliştirme

İşinizi istediğiniz kadar çok veya az çalışmanıza izin veren gelir getirici bir varlığa dönüştürebilirsiniz.

Stratejik Planlama

İş planı geliştirme

Tekstil mağazaları genellikle malzeme üretimi, stok yönetimi, ana üretim programı ve satış kontrolleri gibi süreçleri takip ederken zorluklarla karşılaşmaktadır. Tüm önemli üretim aşamalarında kusursuz operasyon ve veri takibi sağlamak için güvenilir bir iş otomasyonu çözümü seçmeniz gerekir.

İyi bir strateji, rekabetin panzehiridir. Stratejik düşünme, değer önerinizi ve benzersiz değer zincirinizi tanımlayan bir strateji geliştirme sürecidir. Bu süreç, pazarın ve rekabetçi araştırmanın yanı sıra şirketin yeteneklerinin ve onu etkileyen sanayi güçlerinin bir değerlendirmesini içerir.

1C:Enterprise

Finansal işlemler, muhasebe, üretim yönetimi, satış yönetimi, kurumsal hizmetler ve daha fazlası gibi kurumsal süreçleri kolaylaştırmak için uyarlanabilir ve yapılandırılabilir geliştirme platformudur.

demo talep edin veya +90 850 304 5102 nolu telefonu arayın.