1C Strateji̇ ve Uygulama

Herhangi bir işletmenin başarılı olabilmesi için doğru planlamaya, doğru stratejiye ve bunların doğru şekilde uygulanmasına sahip olması gerekir. Biset Yazılım 1C:Enterprise ile bu üçünü de sağlayarak müşterilerinin genişlemesine ve büyümesine yardımcı olur. Doğru plana sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, eğer planınız yanlışsa attığınız her adım da yanlış yönde olacaktır. Bu da şirketleri hedeflerine ulaştırmak yerine hedeflerinden uzaklaştırır. Herhangi bir plan önermeden önce müşterilerimizi derinlemesine inceliyoruz, çünkü tüm değişkenleri kontrol altında tuttuğumuzdan emin olmalıyız.

Bir planımız olduğunda, müşterilerimizle birlikte bir strateji oluşturmak için çalışırız. Birçok kişi strateji ve planın aynı olduğunu düşünür ancak Biset Yazılım Bilişim Teknolojileri uzmanları daha iyi bilir. Planın neyi başarmaya çalıştığımız, stratejinin ise bunu nasıl başaracağımız olduğunu biliyoruz.

1C:Enterprise ile şirketlerin becerilerini değerlendirmelerine ve ekibin yeteneklerini ve kaynaklarını en verimli şekilde kullanacak yeni bir yön seçmelerine yardımcı oluyoruz.

Güvenlik ve Zenginlik İnşa Etmek

İşinizi, istediğiniz kadar çok veya az çalışmanıza izin veren gelir getiren bir varlığa dönüştürebilirsiniz.

İş planlaması ve Strateji

Müşterilerimiz kendilerine sunduğumuz olasılıklar karşısında genellikle şaşırıyorlar; kutunun dışında düşünerek heyecan verici yeni girişimler sunuyoruz:

  • Daha az saat çalışın – ve daha fazla para kazanın
  • Kaliteli, yüksek ödeme yapan müşterileri çekmek ve elde tutmak
  • Zamanınızı yönetin, böylece daha az zamanda daha çok iş yaparsınız
  • Ekibinizi yönetmek için keskin liderlik becerilerini geliştirin
  • Kaliteden ödün vermeden masrafları azaltın
  • İşinizi otomatikleştirin, böylece günlerce ayrılabilirsiniz,

İş planının ötesinde araştırma

Ayrıca tüm ekibin sürece dahil edilmesini ve geri dönüş sırasında kimsenin dışarıda bırakılmamasını sağlıyoruz. En önemli kısım, geri dönüş sırasında bir dereceye kadar finansal istikrarın sağlanmasıdır.

Bu, bir geri dönüş sürecinden geçen veya buna ihtiyaç duyan çoğu müşteri için en endişe verici kısımdır; gelen nakit akışlarının tamamen değişeceği anlamına gelir. Harika finansal projeksiyonlar ve nelerin başarılabileceğine dair gerçekçi bir bakış açısıyla bu sorunları hafifletmeye yardımcı oluyoruz.

Hizmetiniz veya ürününüz için potansiyel nitelikli potansiyel müşterilerin bir listesini oluşturmak, işinize başlarken göz korkutucu olabilir. Ancak bu, Hedef Pazar Analizinizin bir devamı olarak düşünülmelidir, böylece işe koyulabilirsiniz.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bilişim Vadisindeki AR-GE ofisimizde bir kahve içebilir, bizimle iletişime geçebilir veya çevrimiçi bir iş talebi gönderebilirsiniz.

1C:Enterprise iş hayatına katkıda bulunur. Kısa sürede kaliteli ve fonksiyonel uygulamaları hayata geçirirken başarıyı yakaladık.

Servan Araz
Sales & Marketing, Limeks Ltd.

birinci sınıf bir iş planı danışmanı mı arıyorsunuz?