Services List

1C:Enterprise Dijital Dönüşüm
Dijital dönüşüm, işletmelerin, kurumların ve toplumun genelinde geleneksel iş süreçlerini, iletişim biçimlerini ve yaşam tarzlarını dijital teknolojilerle dönüştürmeleri anlamına gelir.
Daha fazla oku
1C_Company-Logo.wine
1C:ERP Çözümleri
Günümüz iş dünyasında rekabet, her zamankinden daha yoğun ve karmaşıktır. İşletmeler, büyümek, maliyetleri azaltmak ve daha verimli hale gelmek için sürekli olarak çaba sarf etmektedirler.
Daha fazla oku
1C:Enterprise Geliştirme
Satış, Satın Alma, Envanter, Üretim, İK veya Muhasebe gibi şirket iş birimlerini güvenli ve özelleştirilebilir bir iş süreci yönetim sistemine bağlayan iş uygulamaları oluşturun.
Daha fazla oku
Trades & Stocks
This allows us to specialize in all dimensions of trades and stocks, because we have a specialist within the team for every scenario.
Daha fazla oku
1C:Enterprise Entegrasyon
1C:Enterprise, özellikle iş yönetimi, finans, muhasebe ve kaynak planlaması gibi iş süreçlerini yönetmek için kullanılan bir iş yönetimi ve muhasebe yazılım platformudur.
Daha fazla oku
1C Strateji̇ ve Uygulama
1C:Enterprise ile şirketlerin becerilerini değerlendirmelerine ve ekibin yeteneklerini ve kaynaklarını en verimli şekilde kullanacak yeni bir yön seçmelerine yardımcı oluyoruz.
Daha fazla oku
Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bilişim Vadisindeki AR-GE ofisimizde bir kahve içebilir, bizimle iletişime geçebilir veya çevrimiçi bir iş talebi gönderebilirsiniz.

1C:Enterprise iş hayatına katkıda bulunur. Kısa sürede kaliteli ve fonksiyonel uygulamaları hayata geçirirken başarıyı yakaladık.

Servan Araz
Sales & Marketing, Limeks Ltd.